AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Aktuality

Melk - Wachauring - červen 2016 Začátkem června 2016 jsme pro naše zákazníky a přátele uspořádali dvoudenní ježdění na okruhu Wachauring u rakouského Melku.
Čtyřdenní řádění v Livignu 2016 Do třetice všeho dobrého? Nebo spíš třikrát a dost? A je správně! Třetí rok, co jezdíme bokem v Livignu, se opět vydařil. A opět o něco lépe. To B ještě uvidíme…
PF 2016 Naši milí zákazníci, Subaristé, návštěvníci našich stránek. Děkujeme za mimořádnou přízeň, kterou jste nám v letošním roce věnovali.
Pozvánka na ježdění Livigno 2016 Milý čtenáři našich stránek, zájemci o ježdění dveřmi napřed, drifteři, široká motoristická veřejnosti. Zveme vás tímto na naše již tradiční ježdění v Livignu, tentokráte až na 4 dny v termínu 2. - 5. 3. 2016.
Péče o klimatizaci Subaru Možná, že budete překvapeni, ale léty zaběhlá praxe řešit problémy, až nastanou, nemusí být v případě klimatizace vašeho vozu Subaru ta správná. Proč?
Plníme klimatizace chladivem R1234yf U vozů homologovaných od roku 2011 a prodaných od roku 2017 je povinné využití nového chladiva klimatizace R1234yf. Je i ve vašem novém Subaru.
Podložky pod kola na (nejen) STI Poměrně snadnou cestou k vylepšení vzhledu vašeho Subaru je instalace vhodných podložek pod sériové ráfky.
Impreza WRX STI SpecC od AWD.cz Přijímáme objednávky na stavbu či úpravu závodních speciálů Subaru Impreza WRX STI, a to ve všech možných modelových variantách.
Přívěšek na klíče Subaru Nechali jsme vyrobit nový fešný přívěšek na klíče Subaru.
Drifty na sněhu v Livignu - 2015 Je hotové první oficiální video. Nastal čas zrekapitulovat další, vlastně již tradiční akci – drifting na sněhu.
Novější článkyStarší články

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!