AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Články o SUBARU

Cyklo oblečení SUBARU - kolekce 2015 Subaru ČR pro vás přichystalo novou kolekci cyklistického oblečení - jak jinak, než v "barvách" SUBARU.
Gumové koberečky do vozů Subaru Zejména v zimním období, kdy se do interiéru vašeho Subaru díky břečce a sněhu na botách dostane zvýšené množství vody, je vhodné používat gumové koberečky.
Nezávislé topení Webasto do Subaru Do vašeho vozu Subaru vám namontujeme nezávislé topení Webasto.
Rozpěrná tyč tlumičů na Subaru Forester a XV Subaru přichází s novou flexibilní rozpěrnou tyčí na modely Subaru Forester a XV.
Spojka na diesely nyní levněji Český importér přichází s novou cenovou politikou spojek pro dieselová Subaru.
Zdražení cen dílů SUBARU V souvislosti s devalvací kurzu české koruny přistoupil český import k paušálnímu zdražení veškerých dílů na vozy Subaru.
Subaru XV Crosstrek Hybrid Výrobce vozidel Subaru FHI oznámil, že na mezinárodní automobilové výstavě v New Yorku koncem března 2013 poprvé představí
Nové mapové podklady pro originální navigace SUBARU V těchto dnech vychází nové mapové podklady pro originální navigaci Subaru - jednodisková verze. Kompletní přehled aktuálních verzí:
Prodloužená záruka na nové vozy Subaru Český importér vozů Subaru přistoupil k prodloužení stávající záruky na nová Subaru oficiálně prodaná v České republice.
Nový FORESTER bude představen... ... 13. listopadu 2012 v Japonsku. Bude se jednat o oficiální premiéru, a to modelu určený pro japonský trh.
Starší články

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!