AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Reference

Kristýna Hrdinková Již 6 let jezdím pravidelně s imprezou (nyní již druhou) do AWD, přestože je to po mě cesta komplikovaná, neboť bydlím až u rakouských hranic.
David Trégl Omlouváme se, ale pochvalný text, který nám zákazník ke zveřejnění poslal, je bez diakritiky - pro vyšší autenticitu jej v této podobě necháváme.
Ondřej a Bára Požádali jsme AWD o pomoc s nákupem ojetého Subaru, konkrétně Imprezy WRX STI. Vše proběhlo podle našich představ.
Karel Bendl Dostali jsme email s referencemi na nás a naši práci s tím, že se jedná o náměty a máme si je upravit dle našeho vkusu. Upravíme motor, podvozek, brzdy, ale zasahovat do takhle autentického hodnocení opravdu nechceme (ostatně, nezasahujeme přirozeně do žádného z vašich hodnocení).
Jiří Novák V roce 2000 jsem si koupil své první Subaru, 4 roky staré Legacy. Hned první návštěva v tehdy největším pražském autorizovaném servisu mne tak otrávila, že jsem začal hledat něco jiného a zkusil garážovku AWD na Jarově.
Bobeš Novotný Servis AWD je pro mě jasná volba. Jezdím k nim už devět let a jsem maximálně spokojený. J. B. Novotný
Marek Raška Firmu AWD jsem začal pravidelně navštěvovat od roku 2001, kdy jsem si pořídil své první Subaru. Byla to Impreza GT, kterou jsem záhy poškodil skokem do potoka. V AWD mi ji opravili tak, že jsem s ní najezdil ještě mnoho zábavných kilometrů.
Karel Kohout AWD - servis, jak má být. Vstřícnost, rychlost, kvalita. A slušnost - jednají s vámi jako s člověkem, ne jako s pacientem. Karel Kohout
Nora Čapková Dobrý den, ráda a dobrovolně bych se s vámi podělila o zkušenosti s, nyní již autorizovaným, servisem vozů Subaru - s AWD, s.r.o.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!