AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Na co si dát pozor při koupi ojetého SUBARU

Koupě SUBARU bývá pro mnohé z nás nákladná záležitost. Ale ruku na srdce - přistupujete ke koupi vozu opravdu odpovídajícím způsobem? Máte jistotu, že za své úspory či budoucí splátky dostanete vůz, který za ně stojí? Jde vám pouze o co možná nejlepší cenu, nebo spíš hledáte auto, které bude sloužit svému účel, bude za odpovídající peníze a nenadějete se nějakého nepříjemného překvapení, kterému se šlo vyhnout?

Při koupi SUBARU si nechte

  • zkontrolovat technický stav vozidla
  • prověřit právní stav vozidla

Posouzení technického stavu SUBARU

Nejen našim zákazníkům vždy důrazně doporučujeme, aby si před koupí nechali SUBARU důkladně prohlédnout. Nemusí to být zrovna u nás. SUBARU by měl od gum až po střechu prolézt někdo, kdo tato auta zná a ví, na co se soustředit a kde může být slabé místo. Tuto službu vám však samozřejmě nabízíme.

Všechna auta, které nabízíme prostřednictvím našeho bazaru, jsme samozřejmě také zkontrolovali. Vězte, že jsme viděli dost nepříjemně překvapených zákazníků našeho servisu, kteří přijeli na servisní prohlídku po koupi a zjistili, jaké sumy budou muset do svého "nového" SUBARU investovat. Nepodceňte to i vy.

Na mnohé z ojetin si u nás můžete za úhradu pořídit záruku, která se blíží té tovární. Limitní jsou dva faktory: počet najetých kilometrů určuje hranici platnosti této záruky ve výši 200 000 km, stejně tak je to i se stářím vozu 7 let.

Prověření případných právních vad SUBARU

Subaristé mají oproti majitelům jiných značek drobnou výhodu v tom, že se nejedná o masovou značku. SUBARU si stále zachovává jakýs takýs punc výjimečnosti, díky kterému je na trhu ojetin výrazně méně vozů pocházejících z trestné činnosti (SUBARU se zkrátka tolik nekradou) či vozů s pochybnou historií ústící zejména v manipulaci se skutečným stavem najetých kilometrů. Přesto vám doporučujeme nechat si SUBARU prověřit i po této stránce.

V oblasti právního prověření SUBARU spolupracujeme se společností CEBIA. Jejím prostřednictvím SUBARU prověříme tak, že budeme mít velmi slušnou jistotu o původu vozidla a jeho právní bezvadnosti. I tak vám však doporučujeme co možná nejlépe sepsanou kupní smlouvu, resp. koupit SUBARU z co možná nejdůvěryhodnějšího a prověřeného zdroje - právnické či fyzické osoby, kterou budete mít šanci za nějaký ten měsíc v případě nenadálých problémů dohledat. Není to totiž pouze o co nejnižší ceně - nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci, ne?

Další informace

  • sháníte-li SUBARU, můžete se přihlásit k odběru novinek z našeho autobazaru (před tím je třeba se registrovat) - vždy při zařazení nového vozu do nabídky vám o tom pošleme email; po koupi vhodného vozu se z odběru samozřejmě můžete odhlásit
  • můžete nám také poslat poptávku na auto, které by se vám líbilo - často totiž vykupované vozy ani nezařazujeme do inzerce a prodáváme je rovnou zájemcům, kteří se nám předem ozvali
  • nejjistější a nejméně riziková forma pořízení si SUBARU je koupě úplně nového vozu oficiálně dovezeného do ČR
  • máte-li na vůz SUBARU specifické požadavky, které vám oficiální dovoz není s to splnit, rádi vám pomůžeme s individuálním dovozem SUBARU, a to buď z Německa, Švýcarska nebo USA
  • dejte pozor na SUBARU pocházející z šedých dovozů - často totiž dochází k problémům při uplatňování záruky či kulance; nejste-li si jisti bezvadností vozu v této oblasti, kontaktujte nás, zkusíme SUBARU prověřit
  • dobrý materiál s radami při koupi ojetého vozu najdete na stránkách sdružení Sova

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!