AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Nora Čapková

Dobrý den, ráda a dobrovolně bych se s vámi podělila o zkušenosti s, nyní již autorizovaným, servisem vozů Subaru - s AWD, s.r.o.

Když jsem si pořídila svůj vytoužený vůz Subaru, hledala jsem pro něj i vhodný servis. Dostalo se mi doporučení na tehdy ještě neautorizovaný servis AWD sídlící v nepříliš vhodných prostorech na pražském Jarově. Areál to tehdy nebyl příliš reprezentativní, ale jinak vše až do puntíku bylo maximálně profesionální. Dokonce to předčilo mé zkušenosti z naleštěných a honosných prostor jiných autoservisů.

To, co Subaru AWD dělá skvělým servisem, jsou lidé a jejich odvedená práce! Jejich přístup k zákazníkovi je vždy velmi profesionální, jasně zákaznicky orientovaný a maximálně vstřícný. Krátké objednací termíny, vybavení, rychlost a kvalita provedení, komunikace. To vše pokaždé k mé spokojenosti. A protože jsem marketér, tak na celou věc pohlížím kritickým okem profesionála.

I po přestěhování do nového a pro klienty příjemnějšího zázemí na Praze 10 a po autorizační certifikaci zůstává Subaru AWD bez zbytečné a laciné okatosti mým „domovským“ servisem, kam se – když už musím – vracím s důvěrou a ráda.  A protože nejlepší reklama je doporučení, šířím toto poselství světem Subaristů dál.

Díky celému týmu!

BC. Nora Čapková
majitel Subaru Outback 2,5

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!