AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Dezinfekce interiéru Subaru ozonem

Kvalita odvedené práce a její výsledek je u nás spolu s vámi, našimi zákazníky, vždy až na prvním místě. Tentokrát na nikdy nekončící cestě k tomuto cíli přicházíme s další novinkou: upouštíme od dezinfekce interiéru vozidla konvenčním dezinfekčním sprejem a začínáme ho dezinfikovat ozonem.

Při pravidelných ročních prohlídkách vašeho Subaru vám spolu s výměnou pylového filtru vydezinfikujeme interiér generátorem ozonu. Krom toho, že odstraní všechny zápachy, stoprocentně vydezinfikuje interiér Subaru. Dezinfekci byste měli absolvovat ideálně dvakrát ročně, zvlášť v případech, kdy v Subaru trávíte více času - ale upřímně, i roční dezinfekce spojená s pravidelnou prohlídkou Subaru je lepší než žádná.

Ozon se jako plyn dostane všude, a to i tam, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Není žádný virus ani bakterie, který by ozonu dokázal odolat. Ozon je 3000 x rychlejší než chlór.

Hlavními zdroji zápachu v automobilu je klimatizace (vlhkost vznikající změnami teplot je ideální pro množení bakterií a plísní, které pak vdechujeme) a voda, třeba z tajícího sněhu (dostane se pod koberečky, vlhké prostředí je opět ideální pro množení plísní).

Veškerá tvorba bakterií a plísní je doprovázena nežádoucím zápachem v interiéru automobilu. Problém se umocňuje tím, když vozidlo není dostatečně větráno. Navíc bakterie a plísně jsou původci řady zdravotních problémů nejen řidičů, ale i ostatních pasažérů. Výsledkem tedy může být pálení očí, podráždění dýchacích cest, v horším případě dochází k bakteriálním infekcím či alergickým reakcím. A také nepříjemný zápach.Generátor ozonu

Ozon zcela vydezinfikuje vaše Subaru, aniž by po sobě zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek.

Čištění ozonem trvá minimálně 30 minut, u silně či nepravidelně čištěných vozů i déle. Poté následuje min. 20 minut pro dostatečné odvětrání a rozpad zbytků ozonu. Po aplikaci může být jemný odér ozónu cítit ještě asi 24 hodin.

Pro dosažení ideálních výsledků dezinfekce a odstraňování zápachů doporučujeme nechat automobil předem důkladně vysát, vyčistit mokrou cestou nebo párou.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!