AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Informace k driftování na sněhu s videoochutnávkou z Melku

Jak jsme vás již informovali, pro letošní zimu chystáme v pořadí již třetí ročník jízd na sněhu. Zde jsou detaily.

Drifting v Livignu 2014

Milí příznivci jízdy na sněhu, vážení zákazníci AWD, přátelé. Zveme vás tímto na v pořadí již třetí ročník driftů na sněhu. A protože jsme sáhli k řadě zásadních změn, rádi bychom je před podáním informací k akci zdůraznili.

Informace k akci

Základní informace

 • Termín konání: 28. 2. – 1. 3. 2014
 • Místo: Livigno, Itálie (dle konkrétní trasy z Prahy, resp. z Mnichova je to 670 – 740 km)
 • Každý den, tedy v pátek i v sobotu, se jezdí od 9 do 18 hodin
 • Program je jednoduchý – ježdění, ježdění a zase ježdění. Ráno v 8:30 se sejdeme na okruhu, řekneme si, co a jak, pak to ježdění až do 18. hodiny večerní, pravděpodobně s nucenou přestávkou (či přestávkami) nutnými na úpravu trati. Ostatní přestávky budou plně na zvážení a rozhodnutí účastníků.
 • Cena: 700 EUR bez DPH pro vůz s maximálně dvěma osobami, 200 EUR bez DPH za každou další osobu ve voze
 • Pro zájemce přihlášené pouze na jeden den je cena 400 EUR bez DPH, resp. 350 EUR bez DPH v případě, že jste našimi zákazníky. Přednost mají účastníci obou jízdních dnů, resp. ti, kteří se přihlásí „v páru“ na každý z dnů (tj. současně jeden na pátek a zároveň druhý na sobotu)
 • Co je v ceně?
  • Regulovaný vjezd na okruh dlouhý cca 1 km a přilehlou cvičnou plochu
  • Každý den občerstvení ve vytápěné chatě
  • Úprava okruhu dle potřeby a aktuálních podmínek
  • Společné cca tři minuty trvající video a společné fotografie účastníků (každý vůz alespoň jedna foto)
 • Co není v ceně?
  • Ubytování a strava (vyjma občerstvení na okruhu) – pro zájemce za poplatek zajistíme
  • Doprava a veškeré pohonné hmoty
  • Jakékoli nadstandardní a individuální požadavky či aktivity

Co bude jiné oproti loňskému a předloňskému ježdění?

 • místo – ze dvou důvodů jsme se rozhodli změnit to nejdůležitější: místo konání. Aréna LURI je sice dobrá, ale okoukaná (do tamního údolí jezdí všichni, což s sebou nese mimo jiné značné náklady na pronájem). Navíc, z velkého zájmu o pronájem tamních okruhů pramení značná neochota až arogance při dojednávání podmínek. Takže proto ta sázka na změnu.
 • termín a délka akce – na rozdíl od loňska bude akce dvoudenní. První den získané dovednosti, resp. jistotu v pohybu na sněhu, můžete přetavit v užívání si a precizování stopy den druhý. Krom toho, trať bude otevřena od standardních 9 do velmi nadstandardních 18 hodin každý den (v LURI jsme museli okruh vyklidit už v 16 hodin). Na přelomu února a března už navíc bude déle vidět… Alternativně však nabízíme účast pouze na jeden z dnů, a to v případě, kdy buď nenaplníme kapacitu akce (16 aut) zájemci o oba dny, nebo pokud se domluvíte s vaším známým a obsadíte oba dny zároveň.
 • volnost programu – letošní ročník bude ještě volnější – více v konkrétních informacích o akci, resp. přihlášce na ni.

Dodatečné informace

 • Na okruhu je možno jezdit s běžnými zimními pneumatikami či hrotovanými pneumatikami typu Nokian Hakkapeliitta 5, 7 či 8. Závodní gumy s hřebíky nechte doma - nadměrně opotřebovávají pečlivě vytvořený podklad a provozovatel nás s nimi na okruh stejně nepustí; při jakýchkoli nejasnostech se raději ptejte, vyhnete se následným zbytečným nepříjemnostem
 • V bezprostředním okolí okruhu je několik restaurací, na oběd si ti z vás, kdož budou mít chuť, vyrazí v okamžiku, kdy budou chtít
 • Kapacita akce je omezena, aby si její účastníci mohli zajezdit dosyta, a to na 16 aut
 • Preferujeme účast vozů vhodných pro tento charakter akce, resp. zkušenějších řidičů, nejedná se primárně o kurz bezpečné jízdy
 • Místo věhlasných instruktorů bude akce o nás samotných. Zůstaneme věrni tradici, nebereme s sebou žádného instruktora, sázíme na vyzkoušený a funkční model: ti zkušenější se s těmi méně zkušenými o své zkušenosti rádi podělí, stačí si o to pouze říct
 • Smyslem akce není závodit, smyslem akce je pobavit se, povodit si vlastní auto bokem a zdokonalit se v jízdě na sněhu (možná i ledu) – to vše však bude podřízeno jedinému cíli, a to maximálnímu důrazu na bezpečnost svou a bezpečnost ostatních účastníků; ti z vás, kdož toto nemíní respektovat, ať se na ni vůbec nehlásí
 • Livigno je bezcelní zónou – mimo jiné tam ušetříte i na palivu, které je v porovnání s ČR levnější v průměru o 30 % (a levnější je nejen palivo…)
 • Oblast, do které pojedeme, je lyžařsky velmi atraktivní – zvažte tedy, zda si nebude příjemné dvoudenní ježdění zpestřit pobytem na tamních sjezdovkách

Věříme, že jsme shrnuli všechny podstatné informace k akci, na kterou vás tímto srdečně zveme. Pakliže však máte jakýkoli dotaz či potřebujete cokoli s akcí spojeného objasnit, dotazy vám zodpoví Miloš Merta – kontakty zde.

Závěrem snad už pouze ujištění: pro zdárný průběh akce jsme udělali vše vyjma naší osobní účasti ve zcela nové lokalitě, která by akci zásadně prodražila. Věříme tak stejně jako všichni přihlášení a zúčastnění, že proběhne minimálně stejně dobře, jako poslední ježdění na LURI – vlastně, věříme v to, že nedojde k žádné odchylce od domluvených služeb, a proběhne tak vše ještě lépe než v LURI: na výbornou a ke spokojenosti všech zúčastněných.

Pokud jsme vás přesvědčili a chcete se zúčastnit, postup je velmi jednoduchý - vyplňte tento

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ,

o zbytek se už postaráme. A pokud jste nikdy na sněhu nejezdili, nicméně jste zdatným šoférem, přihlašte se taky, je to ideální přiležitost pro to, jak se to naučit.

Loňský ročník, video z Melku

Pokud stále nejste rozhodnuti, zda s námi jet či nikoli, podívejte se na sestřih z loňské akce nebo přímo na video z ježdění na Wachauringu u Melku, které má s chystanou akcí též určité společné rysy.

A jestli se vám video líbí a chcete vidět i fotografie, najdete je v předchozím článku.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!