AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Informace k ježdění 14. 10. 2012 v Bělé

Jak jsme vás již informovali, naše letošní ježdění pro majitele a příznivce vozů Subaru proběhne 14. 10. 2012 v areálu Motorland Bělá pod Bezdězem.

Základní údaje o akci

Termín konání 14. 10. 2012 od 9 hodin
Místo konání areál Motorland Bělá pod Bezdězem
Mapa příjezdu ke stažení zde
Podmínka pouze pro vozy Subaru, a to i když nejezdí k nám
(výjimky jsou možné po schválení předem)
nutná přihláška do 11. 10. 2012 - viz níže
Cena 1000 Kč za auto s řidičem, 300 Kč za každou další dospělou osobu

Proč startovné?

Poplatek za účast koncipujeme jako příspěvek na pořádání akce, která je nákladná. Vězte, že máte v ceně svačiny, oběd, nápoje, areál včetně suchého a teplého zázemí, organizační zajištění, fotografie a video - zkrátka fajn podnik, na který stačí pouze přijet, zajezdit si a třeba si odvézt nějakou tu cenu za umístění v chystaných soutěžích.

Plánovaný program

Do Bělé jsme se mimo jiné rozhodli vydat i díky připomínkám některých z vás. Nabízí totiž nejen dobré podmínky pro "silniční" Subaru, na své si také přijdou ti z vás, kdož vlastní vyšší vozy, které nejsou primárně určeny na závodní okruhy či rychlostní vložky. V Bělé je celkem pěkný cvičný a bezpečný terénní polygon. Též bezprostřední okolí dovoluje zajímavý výlet mimo zpevněné cesty. Majitelé Outbacků, Foresterů i Tribek si tedy určitě přijdou na své. O své vozy se nemusí obávat - ježdění může probíhat pod dohledem zkušených instruktorů.

Nezanevřeli jsme však ani na Imprezy a Legacy (jak bychom ostatně mohli). Nejen pro ně bude připraven a uzavřen testovací rally okruh, ale i zajímavá trať pro jízdu zručnosti.

Letos si tedy opravdu přijde na své každé Subaru, se kterým budete chuť mít dorazit.

Krom výše načrtnutého pro vás chystáme i další akce, kterými bychom vás rádi překvapili. Určitě se ale těšte na soutěže a poháry a třeba i nějakou tu cenu pro vítěze.

Doplnění 1. října 2012:

  • účastníci se mohou těšit na předvedení nového Subaru XV a dalšího vozu ze současné produce automobilky
  • v praxi vám ukážeme, jak se měří rychlost laserem a co s tím jde dělat
  • vezmeme diagnostiku: zájemcům je možno vypálit filtr pevných částic, provést kalibraci vstřiků, nainstalovat poslední verzi software řídící jednotky
  • majitelům Imprez STI po předchozí domluvě, resp. objednávce, půjčíme výtečnou skácelovu řídící jednotku DCCD E.P.S. pro přímé porovnání se standardní řídící jednotkou DCCD (skladem máme jednotku na modely od roku 2008, pro starší STI je potřeba dát vědět dopředu, abychom ji zajistili
  • zájemce svezeme v "našem" pokusném STI

Přihláška

Snad jsme nastínili vše potřebné. Pokud se chcete před přihlášením se na něco zeptat, napište či zavolejte.

Vzhledem k tomu, že musíme v dostatečném časovém předstihu zajistit optimální množství jídla, organizátorů a dalších provozních věcí, prosíme vás, abyste se nejpozději do 11. 10. 2012 na akci přihlásili. Přispějete tak k co možná nejhladšímu průběhu akce.

Těšíme se naviděnou s vámi v Bělé!

Akce už proběhla, nějakou tu informaci o ní naleznete v samostatném článku.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!