AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Rok 2007 - debut turbodieselového motoru Subaru boxer

Na 77. mezinárodním autosalonu v Ženevě si odbyl světovou premiéru historicky první plochý turbodieselový motor typu boxer.

Vysoce tuhý turbodiesel typu boxer dosahuje extrémně nízkých emisí škodlivých plynů a minimální produkce hluku a vibrací díky implementaci vyvažovací hřídele, která se točí opačným směrem než kliková hřídel a vyrovnává tak otřesy vznikající při hoření paliva.  Zároveň si zachovává kompaktnost benzínových motorů a nabízí neobvykle vysoký točivý moment v nízkých otáčkách a rychlou odezvu na plynový pedál v otáčkách vysokých.

Třetí generace modelu Subaru Impreza

Třetí generace Imprezy byla vyvinuta podle koncepce „Sports Casual” s cílem učinit vůz zajímavým a přitažlivým pro ještě větší počet zákazníků. Tři klíčová zlepšení nové Imprezy zasáhla základní oblasti: stylizace, funkčnost a kvalita jízdy. Použit byl sportovní styl hatchbacku a z hlediska funkčnosti došlo k takovému uspořádání, aby pasažéři měli k dispozici větší prostor a lepšího výhled a zároveň se jim pohodlněji nastupovalo a vystupovalo.

Pro další zvýšení kvality jízdy vznikla „Koncepce dynamického ovládání podvozku značky Subaru - Subaru Dynamic Chassis Control Concept” neboli „Subaru DC3”, vozu bylo dopřáno ještě lepší, citlivější odezvy, nového systému odpružení vzadu, klimatizace s větší výkonností a nově tvarovaných sedadel.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!