AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Výsledek další úpravy Subaru Impreza WRX STI

Sériové nastavení a výkonnové parametry motoru hatchbacka Subaru Impreza WRX STI přestaly stačit jeho stávajícímu majiteli.

A protože se to navíc trefilo do okamžiku, kdy mu jeho sériový motor vypověděl službu, rozhodl se pro stavbu kovaného motoru a další úpravy, do kterých jsme se rádi pustili. Rychlost reakce na plyn, sílu motoru, jeho zátah od nízkých otáček a v neposlední řadě i zvuk otevřeného výfuku Perrin v tomto článečku bohužel nezprostředkujeme. Vězte ale, že opravdu radost STI řídit. Podívejte se tedy alespoň na výsledek z pohledu objektivního - graf skutečného výkonu a točivého momentu po přestavbě, zajetí a nalazení.

Graf z brzdy - točivý moment a výkon

Důležité momenty:

  • maximální točivý moment 556 Nm v 3600 otáčkách
  • točivý moment 550 Nm je k dispozici už v 2950 otáčkách za minutu!
  • maximální výkon 353 koní je v rozmezí otáček 4900 - 5600

Jaké že úpravy jsme na STI udělali? Z "hardware" to je zejména kompletní kovaný motor (kované písty, kovaná ojnice, ložiska, těsnění Cosworth, pevnější rozvodový řemen, pevnostní šrouby), kompletní výfukové potrubí Perrin (včetně svodů), silnější benzínová a olejová pumpa. Turbo zůstalo originální, stejně jako spojka a další komponenty. Dále bylo auto odladěno zkušenými motoráři v RRR - upravili sériovou řídicí jednotku v licenci EcuTek.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!