AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Zveřejňujeme detailní technický stav našich bazarových Subaru

Náš bazar se v lecčems odlišuje. Nově přicházíme s detailními informacemi o autech, která prodáváme.

Jakožto prodejce ojetých Subaru jsme prostředníkem mezi kupujícím a prodávajícím. Klademe si za cíl spokojenost obou stran. Oproti klasickým bazarům pro nás prodej Subaru často znamená začátek vztahu s naším novým zákazníkem. Je zde tedy jasná odlišnost od autobazaru, pro kterého je kupující ojetiny častokrát zákazník poprvé a naposledy.

Všem zájemcům o námi nabízené vozy vždy pečlivě sdělujeme, co o nich víme a co jsme zjistili, v jakém jsou stavu. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli tyto informace zveřejňovat na našich webových stránkách a jít tak proti obecnému proudu vychvalování ojetých aut a přesvědčováním o jejich bezvadnosti. Díky našim bohatým zkušenostem totiž moc dobře víme, že každá ojetina víc či méně bolístek má. Třeba půjdeme příkladem a našeho postupu se chytnou i někteří další prodejci, uvidíme.

Nově tedy v detailu vozu naleznete pasáž detailní popis, jejíž součástí je odkaz na předávací protokol obsahující všechny podstatné informace k danému Subaru, a to i ty týkající se jeho aktuálního technického stavu. Můžete tak sami posoudit, jestli je pro vás vůz zajímavý či nikoli, případně nám pak už poslat konkrétní dotaz na nutnost opravy té či oné vady, případně na cenovou náročnost opravy.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!